Promocje

NAJNOWSZE PROMOCJE: / STARTUJEMY OD PONIEDZIAŁKU 22 STYCZNIA

PROSIMY INFORMOWAĆ OBSŁUGĘ PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA O CHĘCI SKORZYSTANIA Z KONKRETNEJ PROMOCJI. PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ.

NR.1 / ZESTAW PIZZA – cena 33 zł.

DUŻA PIZZA W ROZMIARZE 42 cm z PIĘCIOMA DOWOLNYMI SKŁADNIKAMI. DO TEGO DWA SOSY GRATIS ORAZ LITROWY NAPÓJ DO WYBORU : PEPSI / 7 UP / MIRINDA. WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI. TYLKO W DOSTAWIE LUB NA WYNOS

NR.2 / RABAT 10% NA KAŻDĄ PIZZĘ W ROZMIARZE 42 cm.

PROMOCJA WAŻNA TYLKO W DOSTAWIE ZAMAWIAJĄC PRZEZ INTERNET ZE STRONY WWW.ALEJESMAKU.PL KLIKAJĄC W ZAKŁADKĘ ZAMÓW ON-LINE , TELEFONICZNIE BĄDŹ NA WYNOS. WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI.

NR. 3 / RABAT 50% NA DRUGĄ PIZZĘ

ZAMAWIAJĄC PIZZĘ ZA MINIMALNĄ KWOTĘ 25 ZŁ OTRZYMUJESZ 50 % RABATU NA DRUGĄ PIZZĘ ( TAKĄ SAMĄ LUB Z MNIEJSZĄ ILOŚCIĄ SKŁADNIKÓW ).  DOTYCZY PIZZY DUŻEJ W ROZMIARZE 42 cm ORAZ PIZZY ŚREDNIEJ W ROZMIARZE 32 cm. WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU. W PIĄTEK I SOBOTĘ WAŻNA DO GODZ. 16. WAŻNA TYLKO W DOSTAWIE LUB NA WYNOS

NR. 4 / DWA ZA 1

DO DUŻEJ PIZZY W ROZMIARZE 42 cm O WARTOŚCI MINIMALNEJ 25 zł – ŚREDNIA MARGHERITA W ROZMIARZE 32 cm Z DWOMA DOWOLNYMI SKŁADNIKAMI GRATIS !!! LUB DO PIZZY ŚREDNIEJ W ROZMIARZE 32 cm O WARTOŚCI MINIMALNEJ 21 zł – MAŁA MARGHERITA  W ROZMIARZE 24 cm Z DWOMA DOWOLNYMI SKŁADNIKAMI GRATIS !!!. WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY. WAŻNA TYLKO W DOSTAWIE LUB NA WYNOS.

NR. 5 / NAPÓJ 1L. ZA 1,99 zł.

DO DUŻEJ PIZZY W ROZMIARZE 42 cm. – NAPÓJ 1 LITR za 1,99 zł. ( do wyboru: Pepsi / 7 up / Mirinda ). WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI. WAŻNA TYLKO W DOSTAWIE LUB NA WYNOS. ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

NR. 6 / PUSZKA PEPSI GRATIS

DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA INTERNETOWEGO ZE STRONY WWW.ALEJESMAKU.PL KLIKAJĄC W ZAKŁADKĘ ZAMÓW ON-LINE OTRZYMUJESZ PUSZKĘ PEPSI GRATIS. WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI. ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI.

NR. 7 / SŁUŻBY MUNDUROWE ZA DUŻĄ PIZZĘ ZAWSZE PŁACĄ JAK ZA ŚREDNIĄ.

SŁUŻBY MUNDUROWE ZA PIZZĘ W ROZMIARZE 42 cm ZAWSZE PŁACĄ JAK ZA PIZZĘ ŚREDNIĄ W ROZMIARZE 32 cm. WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI. WAŻNA W DOSTAWIE, W LOKALU ORAZ NA WYNOS.

 

 

DO KAŻDEJ PIZZY

2 SOSY GRATIS