Makarony/ Pasta

Makarony/ Pasta

1. Pasta a’la Bolognese 24.00
Makaron tagliatelle z pysznym bolońskim sosem z soczystych pomidorów, czosnku, świeżych ziół i wieprzowiny. /około 350g./
2. Pasta a’la Carbonara 24.00
Makaron tagliatelle z pysznym sosem na bazie boczku, śmietanki i żółtka. Doprawiony świeżym czosnkiem, natką pietruszki i serem parmezan. /około 350g./
3. Penne szpinakowe 25.00
Makaron penne ze szpinakiem, grillowana piersią z kurczaka i suszonymi pomidorami. Polany delikatnym sosem z sera pleśniowego. Całość doprawiona czosnkiem, serem parmezan i świeżą natką pietruszki / około 350g.
4. Penne borowikowe 25.00
Makaron penne z sosem śmietanowo – borowikowym z grillowaną piersią z kurczaka. Całość doprawiona serem parmezan i świeżą natką pietruszki. / około 350g.
5. Zapiekanka Szpinakowa 27.00
Makaron penne zapiekany ze szpinakiem, grillowaną piersią z kurczaka i suszonymi pomidorami. Polany delikatnym sosem z sera pleśniowego. Doprawiony czosnkiem i świeżą natką pietruszki. Całość zapiekana z serem mozzarella. / około 380g.
6. Zapiekanka Aleje Smaku 27.00
Makaron penne z sosem śmietanowo – borowikowym z grillowaną piersią z kurczaka. Doprawiony czosnkiem i świeżą natką pietruszki. Całość zapiekana z serem mozzarella./ około 380g.
Dostawa płatna w zależności od strefy. Dowóz na terenie miasta 3 zł.
Kierowca ma przy sobie 20 zł.
Minimalne zamówienie w dostawie 25 zł