NOWA STRONA : ALEJESMAKUZAMOSC.PL

AKTUALNE  PROMOCJE :

PROSIMY INFORMOWAĆ OBSŁUGĘ PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA O CHĘCI SKORZYSTANIA Z KONKRETNEJ PROMOCJI. PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ.

NR.1 / RABAT 10% NA KAŻDĄ PIZZĘ W ROZMIARZE 42 cm.

PROMOCJA WAŻNA TYLKO W DOSTAWIE ZAMAWIAJĄC PRZEZ INTERNET ZE STRONY WWW.ALEJESMAKU.PL KLIKAJĄC W ZAKŁADKĘ ZAMÓW ON-LINE , TELEFONICZNIE BĄDŹ NA WYNOS. WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI. DOTYCZY JEDNEJ PIZZY W DANYM ZAMÓWIENIU.

NR. 2 / DRUGA PIZZA Z RABATEM 50%

ZAMAWIAJĄC DUŻĄ PIZZĘ 42CM ZA MINIMALNĄ KWOTĘ 36 ZŁ OTRZYMUJESZ 50 % RABATU NA DRUGĄ PIZZĘ ( TAKĄ SAMĄ LUB Z MNIEJSZĄ ILOŚCIĄ SKŁADNIKÓW ). ZAMAWIAJĄC ŚREDNIĄ PIZZĘ 32 CM ZA MINIMALNĄ KWOTĘ 30 ZŁ DRUGĄ TAKĄ SAMĄ LUB TAŃSZĄ OTRZYMASZ Z RABATEM 50 %. PROMOCJA  DOTYCZY PIZZY DUŻEJ W ROZMIARZE 42 cm ORAZ PIZZY ŚREDNIEJ W ROZMIARZE 32 cm. WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU. W PIĄTEK I SOBOTĘ WAŻNA DO GODZ. 16. WAŻNA TYLKO W DOSTAWIE LUB NA WYNOS. PROMOCJA DOTYCZY JEDNEJ PIZZY W DANYM ZAMÓWIENIU.

NR. 3 / ZNIŻKA DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH

SŁUŻBY MUNDUROWE ZA DUŻĄ PIZZĘ ZAWSZE PŁACĄ JAK ZA ŚREDNIĄ.

NR. 4 / NAPÓJ 0,5 L. ZA  4,99 zł.

DO DUŻEJ PIZZY W ROZMIARZE 42 cm. ( za minimum 40 zł.)  – NAPÓJ 0,5 L. za 4,99 zł. ( do wyboru: Pepsi / 7 up / Mirinda ). WAŻNA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI. WAŻNA TYLKO W DOSTAWIE LUB NA WYNOS. PROMOCJA DOTYCZY JEDNEGO NAPOJU W DANYM ZAMÓWIENIU.

 

 

 

 

DO KAŻDEJ PIZZY

2 SOSY GRATIS